Comarch ERP XL

Oprogramowanie dla firm wspierające wszystkie obszary działalności
xl2i3
xl1
wymiana_dokumentow_elektronicznych2

System klasy ERP

Rozwiązanie Comarch ERP XL, wspiera wszystkie obszary działalności firmy: sprzedaż, logistykę magazynową, produkcję, księgowość, kadry i płace. Dodatkowo współpracuje z aplikacjami mobilnymi COMARCH jak mobilny sprzedawca oraz internetowymi jak Pulpit Kontrahenta (B2B), e-spklep (B2C). Całość systemu spina rozwiązanie Comarch Business Intelligence, które pozwala na przygotowanie dowolnej analizy czy raportu metodą „przeciągnij i upuść”. Dzięki otwrtości systemu jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie COMARCH ERP XL do każdej branży. Jest to system dedykowany dla średnich i dużych firm w odróżnieniu od Comarch Optima, który bardziej pasuje do mikro, małych i średnich firm.

erp xl

Moduły Comarch ERP XL:

  • skrócenie czasu realizacji zamówień o 40% (Bartex – Hurtownia Obuwnicza)
  • zwiększenie przychodu o 30% dzięki wykorzystaniu nowych kanałów dystrybucji takich jak Pulpit Kontrahenta oraz aplikacji Mobilny Sprzedawca (Buwar firma hadlowo-produkcyjna, branża tworzyw sztucznych i motoryzacyjna)
  • redukcja o 60% czasu przeznaczanego na rozliczanie rentowności poszczególnych inwestycji dzięki wykorzystaniu COMARCH Business Intelligence (DZT Service branża budowlana, ciepłownictwo)
  • zwiększenie o 25% kontroli nad zasobami magazynowymi w poszczególnych oddziałach firmy w Polsce (Frezpol, producent lin i drutów) dzięki wdrożeniu Comarch ERP XL.
  • zwiększenie satysfakcji klientów poprzez sprawną i efektywną obsługę serwisową oraz efektywne rozliczanie poszczególnych projektów (Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o.

relacje

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
lub skontaktuj sie z nami telefonicznie 74 666 44 24.
Comarch ERP XL Wrocław – Partner Comarch Uniwers.com