Uniwers.com – Partner Comarch

Uniwers.com Sp. z o.o. – Autoryzowany Partner Comarch S.A.

Jako Autoryzowany i Certyfikowany Partner Comarch działamy od kilkunastu lat. Dzięki temu posiadamy szerokie doświadczenie w różnych obszarach biznesowych i znamy specyfikę wielu branż. Do tej pory zaufało nam już ponad 700 klientów na terenie całej Polski. Na bieżąco otrzymujemy pochlebne opinie oraz referencje od każdego naszego klienta i mamy ich już kilkadziesiąt. Możemy pochwalić się dziesiątkami certyfikatów, które potwierdzają biegłą i zaawansowaną znajomość oprogramowania dla firm Comarch ERP 4.0. (Zarówno Comarch ERP Optima jak i Comarch ERP XL oraz wszystkich aplikacji zintegrowanych). Nasz zespół tworzą nie tylko wdrożeniowcy i konsultanci ale także programiści. To sprawia, że potrafimy sprawnie, szybko i skutecznie wdrożyć oraz rozbudować system ERP w zgodzie z potrzebami klienta. Ze wszystkich programów i modułów Comarch ERP 4.0. prowadzimy podstawowe i zaawansowane szkolenia, a także świadczymy stała opiekę serwisową.

certyfikat-autoryzacja-comarch

Uniwers.com Comarch Partner – co warto o nas wiedzieć?

Wszystkie niezbędne i kluczowe dane o naszej firmie oraz posiadanych certyfikatach czy kwalifikacjach, a także ilości wdrożeń możecie znaleźć na poniższej grafice zaczerpniętej z oficjalnej strony internetowej producenta czyli krakowskiej firmy Comarch S.A.

Partner-Comarch

Autoryzowany i Certyfikowany Partner Comarch S.A.

Obecnie w całym kraju z firmą Comarch S.A. współpracuje około tysiąca firm partnerskich. Niestety nie każda z tych firm wdrożeniowych posiada odpowiednie certyfikacje w zakresie podstawowych umiejętności wdrożeniowych czy zaawansowanych kompetencji specjalistycznych. Dlatego tak istotna jest kwestia aby pracownicy posiadali wszystkie zaawansowane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje i wiedzę w zakresie obsługi najbardziej skomplikowanych modułów. Te informacje można zweryfikować u konkretnego Partnera Comarch, bezpośrednio kontaktując się z producentem lub na jego oficjalnej stronie internetowej i tzw. mapie sprzedaży. Nasza karta i profil znajdują się tutaj. Na wasze życzenie możemy również udostępnić Wam nasze certyfikaty i referencje.

comarch-partner

Uniwers.com – opinie o nas

Opinie-Comarch-Partner

Większość z grona ponad 700 naszych klientów jest zadowolona i wysoko ocenia naszą jakość pracy. Na oficjalnej stronie internetowej producenta Comarch S.A. i mapie sprzedaży posiadamy najwyższą możliwą ocenę 5.0 przy liczbie 142 ocen. Te recenzje pochodzą z bardzo różnych firm z większości branż i sektorów. Wynika to z faktu, że implementacje systemów Comarch ERP 5.0 wykonywaliśmy zarówno w mniejszych firmach usługowych, handlowych czy biurach rachunkowych jak również w większych przedsiębiorstwach produkcyjnych, instytucjach publicznych, bankach czy jednostkach ochrony i służby zdrowia. Dodatkowo poniżej publikujemy także zebrane opinie o naszej firmie z innych źródeł dostępnych w Internecie.

Wyróżnienia Uniwers.com Partner Comarch

I nagroda za najlepsze wdrożenie COMARCH ERP

I nagroda za największą ilość sprzedaży
e-commerce COMARCH

Ekspert nowości Comarch ERP

system erp dla firmy produkcyjnej

Zaufany Partner Comarch S.A.

Wśród prawie tysiąca Autoryzowanych Partnerów producenta oprogramowania z Krakowa – Comarch S.A. – czasem trudno znaleźć firmy informatyczne, które mają pełne możliwości, ludzi, doświadczenie i kompetencje aby zrealizować trudne i duże projekty. Zwłaszcza w tym obszarze czujność klienta powinna być najwyższa ponieważ takie implementacje są najdroższe i najbardziej ryzykowne. Wdrożenia systemów klasy ERP marki Comarch nie należą do najłatwiejszych ze względu na to, że są to systemy bardzo rozbudowane funkcjonalnie. Dlatego też tak istotne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia jako Comarch Partner zwłaszcza przy dużych i skomplikowanych implementacjach w firmach produkcyjnych albo handlowo-usługowych. Poznanie wielu różnych branż o różnej specyfice dało nam odpowiednią wiedzę interdyscyplinarną do realizacji z sukcesem kolejnych wdrożeń na terenie całej Polski.

Certyfikaty i wdrożenia Uniwers.com Wrocław jako Comarch Partner

wdrożenia i certyfikaty partner comarch sa

Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy wiele różnych projektów wdrożeniowych systemu Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Ta ten moment jest ich ponad 550 ale ta liczba stale wzrasta. Stale rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności w zakresie tych systemów informatycznych. Obecnie posiadamy 42 certyfikatów potwierdzających bardzo dobrą znajomość i kompetencje z najbardziej zaawansowanych modułów oraz aspektów wdrożeniowych. Dla naszych przyszłych klientów jest to potwierdzenie tego, że mogą powierzyć swoje oprogramowanie i projekty w nasze ręce.

Nasi konsultanci posiadają bardzo dobrą znajomość i doświadczenie w zakresie:

  • analizy i raporty Business Intelligence,
  • księgowości oraz kadr i płac,
  • e-commerce,
  • logistyki,
  • handlu i magazynu,
  • produkcji,
  • DMS – elektroniczny obieg dokumentów,
  • CRM,
  • integracji z zewnętrznymi programami.

W Uniwers.com mamy osobny dział serwisu oprogramowania oraz  własny zespół programistów.

Nasze usługi IT wykonujemy na terenie całej Polski. Posiadamy swoje oddziały zarówno w  Warszawie oraz Krakowie jak również we Wrocławiu, Wałbrzychu (skąd wywodzi się nasza firma), a także Legnicy.

Program Comarch ERP Optima możesz kupić bezpośrednio w naszym sklepie optima-sklep.pl 

Naszym celem jest bardzo szybkie i rzetelne dobieranie rozwiązań do potrzeb klienta, a następnie efektywne ich wdrażanie oraz fachową pomoc i wsparcie w przypadku wymienionych systemów ERP. Zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej konsultacji.

Lista klientów Uniwers.com Sp. z o.o. Partner Comarch

Rzetelny i solidny Partner Comarch S.A czyli Uniwers.com!

Umów z nami prezentację, spotkanie i bezpłatne konsultacje w zakresie systemów klasy ERP firmy Comarch. Z przyjemnością pomożemy Wam dobrać najbardziej odpowiednie oprogramowanie i rozwiązania oraz aplikacje zewnętrzne, a także, w razie potrzeby, napiszemy dla was brakujące elementy systemu. Jednakże nie będzie to możliwe bez szczegółowych rozmów, wywiadów z pracownikami, a czasem wykonania pełnej dokumentacji analizy przedwdrożeniowej. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zespół Uniwers.com – Comarch Partner.