Uniwers.com – Partner Comarch Warszawa

Uniwers.com Warszawa – Partner Comarch S.A. od wielu lat

Uniwers.com Warszawa – od wielu lat działamy jako Autoryzowany Partner Comarch S.A. na terenie całego kraju w tym w szczególności w województwie Mazowieckim oraz w Warszawie. Choć wywodzimy się z Wrocławia to obecnie posiadamy oddziały i klientów we wszystkich największych miastach w Polsce. Przez ostatnie kilkanaście lat zdobyliśmy zaufanie setek klientów wdrażają systemy Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Obecnie posiadamy setki klientów zarówno z Warszawy i okolic ale również w całej Polsce. Potwierdzeniem mogą być duże ilości pozytywnych opinii, a także wiele referencji od naszych klientów. Mamy wiele różnych certyfikatów w zakresie programów dla firm Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Nasz zespół tworzą wdrożeniowcy  i programiści dzięki czemu potrafimy wykonać implementację oraz rozwinąć system klasy ERP w taki sposób jaki potrzebuje tego firma naszego klienta. Prowadzimy także szkolenia z wszystkich modułów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, a także oferujemy stałe wsparcie serwisowe nad tymi systemami.

Partner-Comarch

Kluczowe informacje o Uniwers.com Warszawa

Na poniższej grafice znajdują się wszystkie najważniejsze dane na temat naszych kompetencji i doświadczenia w zakresie wdrożeń systemów informatycznych Comarch S.A. Grafika została zaczerpnięta z naszego oficjalnego profilu na mapie sprzedaży czyli Autoryzowanych Partnerów Comarch.

Uniwers.com

Certyfikowany, Autoryzowany Partner Comarch Warszawa

Szukając najlepszego Partnera Comarch S.A. warto brać pod uwagę różne aspekty. Nie każdy Partner Comarch będzie w stanie efektywnie wdrożyć każdy z systemów tego krakowskiego producenta w każdej branży. Wynika to z tego, że nie wszystkie firmy posiadają takie same zasoby ludzkie oraz odpowiednią wiedzę i doświadczenie do realizacji bardziej zaawansowanych implementacji. Dlatego warto dokładnie sprawdzać to czy firma wdrażająca posiada wszystkie zaawansowane certyfikaty, które potwierdzają kompetencje wdrożeniowe. Tego typu dane dostępne są na stronie internetowej producenta pod tym linkiem. Jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych informacji o naszych kompetencjach i doświadczeniu zapraszamy do kontaktu.

Comarch-Partner

Opinie i oceny Uniwers.com

Opinie

W tym momencie posiadamy ponad 700 klientów, z których większość ocenia nas bardzo dobrze lub dobrze. Średnia ocen na naszej karcie na stronie internetowej producenta to 5.0 na 54 opinie i oceny. Zrealizowane implementacje oprogramowania Comarch ERP wykonywaliśmy w firmach usługowych, handlowych, biurach rachunkowych jak i w firmach produkcyjnych oraz  instytucjach publicznych, w bankach oraz jednostkach ochrony zdrowia. Na poniższych grafikach możecie sprawdzić liczne pozytywne opinie o naszej działalności w ostatnich tygodniach i latach. Więcej informacji możemy udostępnić podczas bezpośrednich, bezpłatnych konsultacji, na które serdecznie zapraszamy. Skontaktuj się z nami już teraz!

Nagrody i wyróżnienia dla Uniwers.com Warszawa – Partner Comarch

Przez wiele lat współpracy jako Partner Comarch odebraliśmy różne wyróżnienia potwierdzające naszą jakość i zaangażowanie we współpracę z tym krakowskim producentem oprogramowania.

Nagroda producenta za najlepsze wdrożenie systemów Comarch ERP 4.0

Największa sprzedaż produktów
e-commerce marki Comarch

Ekspert w nowościach systemów Comarch ERP i aplikacji

Autoryzowany-Partner-Comarch-Warszawa

Kompetentny Comarch Partner Warszawa

Duża ilość Partnerów polskiego producenta oprogramowania jakim jest Comarch S.A. często sprawia, że klientowi trudno jest znaleźć firmę, która posiada najwyższe kompetencje, zasoby osobowe oraz doświadczenie do realizacji wymagających projektów wdrożeniowych. W szczególności chodzi tutaj o spore projekty wdrożeń oprogramowania ERP w dużych firmach produkcyjnych czy handlowych. Nasza firma z powodzeniem zrealizowała dziesiątki różnorodnych projektów w większości branż i sektorów w Polsce. Tak szeroki przekrój klientów sprawił, że mamy bardzo mocne fundamenty do efektywnej realizacji najbardziej skomplikowanych projektów na terenie całego kraju, a nie tylko w Warszawie. Więcej szczegółów o naszej działalności i doświadczeniu możemy przekazać Wam podczas bezpośrednich bezpłatnych konsultacji online, na które serdecznie zapraszamy! Prowadzimy również prezentacje zdalne każdego wdrażanego przez nas oprogramowania.

Posiadane certyfikaty i zrealizowane wdrożenia Uniwers.com Warszawa jako Partner Comarch

Poniżej możecie zobaczyć posiadane przez pracowników naszej firmy certyfikaty oraz liczbę zrealizowanych wdrożeń wraz z kilkoma przykładowymi referencjami.

skuteczne wdrożenia i certyfikaty

Na tej stronie dostępne są informacje o aktualnej liczbie zrealizowanych przez naszą firmę implementacji systemów Comarch ERP.  Na moment tworzenia tej treści jest ich 336 ale z czasem z pewnością ta ilość się zwiększy. Mamy także 27 certyfikatów potwierdzających kompetencje w zakresie programu dla firm Comarch ERP XL jak również Comarch ERP Optima. Dzięki temu każdy nasz potencjalny klient ma pewność, że posiadamy bardzo duże kwalifikacje i doświadczenie w zakresie kluczowych systemów Comarch ERP 4.0.

Nasi konsultanci są wyspecjalizowani oraz certyfikowani w większości kluczowych obszarów oraz posiadają w nich wieloletnie doświadczenie. Głównie w następujących obszarach i zakresach systemów Comarch ERP:

  • kadr i płac oraz księgowości
  • magazynu i handlu
  • logistyki,
  • produkcji,
  • raportów i analiz Business Intelligence (BI),
  • elektroniczny obieg dokumentów – DMS
  • CRM
  • e-commerce
  • integracji z zewnętrznymi programami

Mam własny zespół programistów oraz serwisu.

Nasze usługi informatyczne realizujemy w całej Polsce. Posiadamy biura i oddziały zarówno w Warszawie jak i Krakowie, Wrocławiu oraz Wałbrzychu czy Legnicy. Oprogramowanie Comarch ERP Optima możecie również kupić w naszym sklepie internetowym online optima-sklep.pl 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej konsultacji oraz ustalenia szczegółów, terminu prezentacji czy uruchomienia wersji demonstracyjnej. Oferujemy kompleksową pomoc i efektywne wsparcie w zakresie wyżej wymienionych systemów informatycznych.

Wybrane logo klientów Uniwers.com – Partner Comarch Warszawa

Niżej znajduje się część wybranych przez nas logo naszych klientów z ostatnich lat. Są to firmy nie tylko z terenu Warszawy ale całej Polski.

Zaufany i kompetentny Partner Comarch Warszawa – Uniwers.com!

Zachęcamy do darmowych prezentacji programów dla firm Comarch ERP. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na pytania i zaprezentują całość możliwości konkretnego systemu. Na początek dokładnie badamy potrzeby i możliwości przedsiębiorstwa lub w przypadku większych projektów wykonujemy analizę przedwdrożeniową. Dzięki dokładnemu wywiadowi oraz analizie będziemy mogli zaproponować rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i wymagań. To sprawi, że dostaniecie od nas kompleksowe oprogramowanie idealnie wpasowane w wasze biznesy. Tym co nas cechuje jest z pewnością jakość i terminowość realizowanych projektów. Najważniejsze dla nas jest to aby usprawniać Wasze firmy i przenosić je na wyższy poziom zarządzania. Nowoczesne oprogramowanie oraz aplikacje skutecznie wspiera te cele i sprawia, że firmy naszych klientów generują większe przychody oraz zyski. Przekonaj się i dołącz do grona kilkuset naszych zadowolonych klientów!