Uniwers.com – Partner Comarch Poznań

Uniwers.com Sp. z o.o. Poznań – Partner Comarch S.A. od 18 lat

Nasza firma – Uniwers.com Sp. z o.o. – to od kilkunastu lat Autoryzowany i Certyfikowany Partner Comarch. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło zjednać sobie setki zadowolonych klientów nie tylko z okolic Poznania ale w zasadzie z każdego województwa w Polsce. Większość naszych klientów jest zdecydowanie zadowolona z naszych usług co potwierdzają liczne referencje oraz pozytywne opinie w Internecie, które możecie przeczytać poniżej. Dodatkowo posiadamy dziesiątki specjalistycznych i zaawansowanych szkoleń oraz certyfikacji producenta – Comarch S.A. – w zakresie znajomości oprogramowania dla firm Comarch ERP 4.0. W Uniwers.com pracują zarówno konsultanci wdrożeniowi jak i zaangażowani programiści, co pozwoli wykonać implementację i odpowiedni rozwój systemu Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL. Świadczymy również usługi szkoleniowe ze wszystkich modułów tych systemów oraz szybką i fachową, stałą pomoc oraz wsparcie serwisowe w przypadku problemów.

partner-comarch-poznań

Uniwers.com Poznań – najważniejsze i kluczowe informacje

Poniższa grafika pochodzi z oficjalnej strony producenta oprogramowania czyli Comarch S.A. i prezentuje wszystkie najważniejsze informacje na temat ilości naszych wdrożeń oraz certyfikatów.

Partner-Comarch-Poznań

Certyfikowany, Autoryzowany Comarch Partner Poznań

Wybierając Partnera Comarch do współpracy przy wdrożeniu lub obsłudze systemu Comarch ERP warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Po pierwsze należy zweryfikować czy taka firma posiada faktycznie autoryzację do współpracy z tym producentem. Druga kwestia, która powinna mieć wpływ na wybór odpowiedniej firmy wdrożeniowej do współpracy to posiadanie wszystkich podstawowych i zaawansowanych certyfikatów kompetencyjnych. Posiadanie certyfikacji ze specjalistycznych obszarów jest gwarancją posiadanych kompetencji i umiejętności firmy informatycznej – Partnera Comarch. Wszystkie najważniejsze informacje można znaleźć na stronie internetowej tego krakowskiego producenta tzw. mapie sprzedaży. Nasz profil znajduje się tutaj. Jeśli potrzebujecie jakiekolwiek dodatkowe informacje skontaktujcie się z nami.

Poznań

Opinie oraz oceny naszej firmy

opinie o Comarch Partner Poznań

Na oficjalnej stronie producenta i mapie sprzedaży możecie również sprawdzić oceny wystawione przez realnych klientów, którzy z nami współpracują. Średnia z 142 opinii wynosi 5.0 czyli najwyższa możliwa co niezwykle nas cieszy. Zadowolenie klientów od zawsze było dla nas najważniejsze. Dodatkowo w Internecie można także znaleźć wiele innych opinii na temat współpracy z nami. Część z nich prezentujemy poniżej. Do grona kilkuset naszych klientów należą zarówno mniejsze firmy jak i te duże z różnych branż. Obsługujemy zarówno biura rachunkowe, małe firmy handlowe i usługowe jak również banki, firmy produkcyjne jak i różne instytucje publiczne.

Nagrody i wyróżnienia Uniwers.com Poznań jako Partner Comarch S.A.

I nagroda za najlepsze wdrożenie COMARCH ERP

I nagroda za największą ilość sprzedaży
e-commerce COMARCH

Ekspert nowości Comarch ERP

Comarch-Poznań

Niezawodny i skuteczny Partner Comarch Poznań

Nie każdy Autoryzowany Partner Comarch S.A. posiada realne możliwości do skutecznego i terminowego wykonania skomplikowanego wdrożenia systemu Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima. W takim razie jak to zweryfikować na początkowym etapie i wybrać odpowiednią firmę wdrożeniową już na początku. Warto z pewnością poznać możliwie dobrze doświadczenie i zasoby ludzkie w danej firmie. Duża ilość zrealizowanych i potwierdzonych referencjami projektów zwiększa prawdopodobieństwo, że Partner Comarch prawidłowo zrealizuje każdy, nawet największy i najbardziej skomplikowany projekt. Różnorodna specyfika daje nam przekrojową wiedzę i interdyscyplinarne kompetencje z wielu dziedzin co sprawia, że projekty stają się łatwiejsze. Mogą to potwierdzić liczni nasi klienci nie tylko z terenu Poznania ale także z wielu innych miast w Polsce.

Aktualna liczba wdrożeń i posiadanych certyfikatów – Uniwers.com Poznań jako Comarch Partner

wdrożenia i certyfikaty partner comarch sa

Na ten moment posiadamy 550 zrealizowanych wdrożeń systemów informatycznych Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL jak również 42 aktualnych certyfikatów potwierdzających znajomość tego oprogramowania. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że powierzają wdrożenie lub obsługę systemu informatycznego we właściwe i kompetentne ręce.

Nasi specjaliści posiadają liczne certyfikaty dziedzinowe oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów Comarch ERP 4.0., a w szczególności:

  • analityki biznesowej BI
  • biur rachunkowych,
  • księgowości oraz płac i kadr,
  • sprzedaży, magazynu, logistyki oraz handlu;
  • elektronicznego zarządzania obiegiem dokumentów DMS
  • e-commerce
  • CRM

Nasz zespół programistyczny wykonuje zarówno integracje z zewnętrznymi systemami jak również wykonuje dodatki i aplikacje uzupełniające działanie poszczególnych systemów. Mamy także własny, kompetentny i zaangażowany zespół serwisowy, który świadczy usługi stałej opieki nad systemami IT.

Nasze usługi świadczymy w całym kraju czyli nie tylko w Poznaniu ale także w innych dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice oraz Wałbrzych i Legnica.

Oprogramowanie Comarch ERP Optima możecie zakupić w naszym sklepie online optima-sklep.pl

Wybrani klienci Uniwers.com – Partner Comarch Poznań

Solidny i skuteczny Partner Comarch Poznań – Uniwers.com!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpośrednich, bezpłatnych konsultacji w Twojej firmie lub online. Nieodpłatnie zaprezentujemy wybrane systemy klasy ERP firmy Comarch S.A. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz przygotujemy wstępną wycenę licencji i wdrożenia. Jeśli jednak projekt będzie duży możliwe, że konieczne będzie bardziej szczegółowe sprawdzenie potrzeb Twojej firmy lub opracowanie pełnej analizy wdrożeniowej, która wskaże kluczowe obszary, które musi obsługiwać system IT. Zawsze oferujemy programy oraz aplikacje, które idealnie wpisują się w potrzeby oraz możliwości naszych klientów. Przekonaj się już dziś i umów z nami rozmowę.