Partner Comarch – Uniwers.com Wrocław

Uniwers.com Wrocław – Partner Comarch S.A. od kilkunastu lat

Uniwers.com Wrocław to Certyfikowany i Autoryzowany Partner Comarch S.A. działający na rynku usług informatycznych od prawie 20 lat. W tym czasie zjednaliśmy sobie zaufanie setek klientów nie tylko z Wrocławia i okolic ale z całego kraju. Potwierdzają to dziesiątki referencji oraz setki pozytywnych opinii od naszych klientów. Posiadamy łącznie kilkadziesiąt różnych certyfikatów w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. W skład naszego zespołu wchodzą zarówno wdrożeniowcy jak i programiści dzięki czemu jesteśmy w stanie wdrożyć oraz rozwinąć system informatyczny dokładnie w taki sposób jaki potrzebuje tego klient. Uzupełnieniem naszej oferty są prowadzone przez nas szkolenia z wszystkich modułów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL oraz stała opieka serwisowa nad tymi systemami.

Partner-Comarch-Wrocław

Najważniejsze informacje o Uniwers.com Wrocław

Poniżej znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat naszego doświadczenia oraz kompetencji w zakresie wdrożeń systemów informatycznych marki Comarch S.A.

uniwers com partner comarch

Autoryzowany i Certyfikowany Partner Comarch Wrocław

Decydując się na wybór najlepszego Partnera Comarch S.A. warto zwrócić uwagę na to czy posiada odpowiednie certyfikaty autoryzujące go do współpracy z tym producentem. Kolejnym aspektem wartym bardziej szczegółowej weryfikacji jest fakt posiadania wszystkich zaawansowanych certyfikatów potwierdzających pełną wiedzę oraz umiejętności wdrożeniowe. Takie informacje można znaleźć na oficjalnej mapie sprzedaży (czyli mapie Autoryzowanych Partnerów) Comarch. Link do naszego profilu na stronie producenta znajduje się tutaj. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych kwalifikacjach i referencjach zapraszamy do kontaktu.

Partner-Comarch-Wrocław

Opinie o Uniwers.com

opinie o uniwers

Spośród około 700 naszych klientów wszyscy oceniają nas bardzo dobrze. Łączna ocena na naszym oficjalnym profilu mapy sprzedaży producenta wynosi 5.0 na 54 oceny. Nasze wdrożenia systemów Comarch ERP prowadziliśmy zarówno w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych jak i w biurach rachunkowych oraz  sektorze publicznym ( szkoły, urzędy ), w bankach oraz placówkach służby zdrowia. Poniżej możecie zobaczyć także wiele innych pozytywnych opinii oceniających naszą pracę w ostatnich miesiącach i latach.

Wyróżnienia Uniwers.com Wrocław jako Partner Comarch

I nagroda za najlepsze wdrożenie COMARCH ERP

I nagroda za największą ilość sprzedaży
e-commerce COMARCH

Ekspert nowości Comarch ERP

Comarch-SA-Partner-Wrocław

Zaufany Partner Comarch Wrocław

W gąszczu setek różnych Autoryzowanych Partnerów krakowskiego producenta Comarch S.A. ciężko znaleźć firmy, które realnie dysponują potencjałem, wiedzą doświadczeniem oraz zasobami osobowymi do realizacji konkretnych projektów wdrożeniowych. Zwłaszcza jeśli chodzi o duże wdrożenia systemów informatycznych w większych firmach handlowych i produkcyjnych. Nasza firma realizowała bardzo różne projekty w firmach z najróżniejszych branż. Specyfika naszych klientów dała nam bardzo solidne podstawy i fundamenty aby efektywnie realizować coraz bardziej skomplikowane projekty w całej Polsce nie tylko we Wrocławiu i okolicach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i bezpłatnych konsultacji.

Certyfikaty i wdrożenia Uniwers.com Wrocław jako Comarch Partner

skuteczne wdrożenia i certyfikaty

Powyżej znajdują się informacje na temat aktualnej ilości wdrożeń zrealizowanych przez naszą firmę. Jest ich łącznie 336. Posiadamy także 27 certyfikatów w zakresie znajomości oprogramowania dla firm Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. To sprawia, że każdy nasz klient może mieć pewność, że posiadamy pełne doświadczenie i kwalifikacje w zakresie najważniejszych systemów Comarch ERP 4.0.

Zespół certyfikowanych przez COMARCH konsultantów dziedzinowych z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach systemów COMARCH ERP z zakresu:

  • logistyki,
  • handlu i magazynu,
  • księgowości oraz kadr i płac,
  • produkcji,
  • DMS – elektroniczny obieg dokumentów,
  • analizy i raporty Business Intelligence,
  • CRM
  • e-commerce
  • integracji z zewnętrznymi programami

Posiadamy własny zespół programistów i dział serwisu.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Posiadamy oddziały w Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy, Warszawie oraz Krakowie. Działamy także w innych dużych miastach jak chociażby Łódź, Poznań czy Katowice. Oferujemy również zakup licencji Comarch ERP Optima bezpośrednio w naszym sklepie optima-sklep.pl 

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów, terminu prezentacji lub uruchomienia wersji testowej. Oferujemy także bardzo rzetelne, szybkie i co najważniejsze efektywne wsparcie i pomoc w zakresie wyżej wymienionych systemów informatycznych klasy ERP.

Lista klientów Uniwers.com – Partner Comarch Wrocław

Twój Partner Comarch Wrocław – Uniwers.com!

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i prezentacje systemów informatycznych krakowskiego producenta Comarch S.A. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pokażemy pełnię możliwości wybranego rozwiązania. Najpierw jednak wykonujemy pełne rozpoznanie potrzeb oraz możliwości firmy lub w przypadku większych wdrożeń analizę przedwdrożeniową. Na podstawie szczegółowego wywiadu oraz analizy zaproponujemy najbardziej dopasowane do potrzeb rozwiązania oraz aplikacje zintegrowane lub elementy, które trzeba będzie zaprogramować. Dzięki temu otrzymacie rozwiązania idealnie wkomponowane w wasze firmy i biznesy.