Partner Comarch S.A. Gdańsk

Uniwers.com – Comarch Partner w Gdańsku

Przez niemal dwie dekady firma Uniwers.com działa na rynku usług związanych z informatyką i wdrożeniami. Już od początku naszej działalności jesteśmy partnerem Comarch S.A., posiadającym autoryzację i certyfikację. Nasza reputacja oparta jest na zaufaniu setek klientów, którzy nie tylko pochodzą z Gdańska, ale także z całej Polski. To wynik wieloletniej pracy, podczas której nawiązaliśmy długotrwałe relacje i przeprowadziliśmy liczne wdrożenia. Dzięki temu zdobyliśmy obszerną wiedzę i dogłębną znajomość specyfiki różnych branż. Dowodem na nasze umiejętności są liczne certyfikaty kompetencji, które posiadamy w dziesiątkach, obejmujące różne systemy, takie jak Comarch ERP XL i oczywiście Comarch ERP Optima.

Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych konsultantów i specjalistów od wdrażania, jak i programistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć i rozwijać oprogramowanie oraz aplikacje, które są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych, w tym stałe wsparcie serwisowe dla systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Ponadto, organizujemy szkolenia z różnych modułów, aby zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie i umożliwić im pełne wykorzystanie potencjału oferowanych przez nas systemów.

Partner-Comarch

Podstawowe informacje o Uniwers.com Gdańsk

Poniższy obrazek przedstawia główne informacje dotyczące naszej długotrwałej współpracy jako partner Comarch, a także bogatego portfolio kompetencji, wiedzy i umiejętności, które odzwierciedlają się w liczbie przeprowadzonych wdrożeń i posiadanych certyfikatach.

Comarch-Partner

Certyfikowany autoryzowany Partner Comarch S.A. Gdańsk

Podjęcie decyzji dotyczącej wyboru najlepszego partnera Comarch S.A., który podejmie się wdrożenia lub obsługi systemu w Twojej firmie, nie jest prostym ani oczywistym zadaniem. Przed podpisaniem umowy o współpracy, warto dokładnie sprawdzić, czy dana firma jest rzeczywiście oficjalnym autoryzowanym partnerem Comarch, posiadającym wymagane certyfikaty lub umowę o współpracy z tym producentem. Innym ważnym aspektem, który warto zweryfikować, jest liczba specjalistycznych certyfikatów potwierdzających zaawansowaną znajomość i obsługę poszczególnych modułów systemu Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszej firmy, naszej historii współpracy jako partnera Comarch oraz referencji od naszych klientów, z łatwością można zweryfikować te informacje na oficjalnej stronie producenta.

Partner-Comarch-Kraków

Opinie, oceny i recenzje naszej pracy.

Na poniższej grafice możecie zobaczyć opinie, recenzje i oceny dotyczące naszej pracy, które zostały przekazane przez naszych klientów zarówno za pośrednictwem mapy sprzedaży firmy Comarch S.A., jak i naszej wizytówki na platformie Google Moja Firma.

opinie-uniwers.com-partner-comarch

W trakcie opracowywania tych informacji, nasza firma obsługuje ponad siedemset klientów reprezentujących zróżnicowane sektory na terenie całego kraju. Ponad 50 spośród tych klientów postanowiło wyrazić swoje niezwykle pozytywne opinie na oficjalnej stronie Comarch S.A. Nasza średnia ocena wynosi 5.0, co praktycznie oznacza, że klienci oceniają nas najwyższą możliwą notą piątką! Nasza baza klientów obejmuje zarówno mniejsze przedsiębiorstwa handlowe, usługowe oraz biura rachunkowe, jak i średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Ponadto, z powodzeniem przeprowadziliśmy wdrożenia również w  bankach, instytucjach publicznych czy służbie zdrowia. Poniżej znajduje się zbiór wielu opinii z ostatniego okresu, które otrzymaliśmy z różnych źródeł internetowych.

Nasze osiągnięcia jako Partner Comarch

W ciągu ostatnich lat nasza firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami za naszą owocną współpracę z renomowanym producentem oprogramowania z Krakowa, Comarch S.A. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów najświeższych wyróżnień, które zostaliśmy uhonorowani.

Wyróżnienie za najlepsze wdrożenie Comarch ERP

Nagroda za największą sprzedaż produktów
e-commerce Comarch

Ekspert nowości Comarch ERP

Comarch-Partner-Kraków

Autoryzowany Comarch Partner Gdańsk

Firma Comarch posiada około tysiąca Partnerów Autoryzowanych na całym obszarze kraju. W jaki sposób można wybrać najbardziej wiarygodnego i kompetentnego? To często pojawiające się pytanie, szczególnie kiedy przedsiębiorstwo stoi przed znaczącym wdrożeniem Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima. Kluczowym czynnikiem w takiej sytuacji są zdobyte doświadczenia w różnych branżach o zróżnicowanej specyfice, a także referencje potwierdzające zadowolenie klientów. Nasza firma nie tylko posiada kompetencje interdyscyplinarne, ale również szerokie doświadczenie w realizacji dużych projektów na terenie całej Polski, nie ograniczając się wyłącznie do Gdańska i okolic. Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami w celu ustalenia indywidualnego terminu prezentacji oraz darmowej konsultacji. Prezentacje i konsultacje są przeprowadzane zarówno w trybie zdalnym, w pełni online. Dlatego bez względu na konkretne miasto czy region, nie mamy żadnych ograniczeń.

Posiadane certyfikaty i portfolio projektów Uniwers.com jako Partner Comarch

Poniżej przedstawiamy zrzut ekranu oficjalnej mapy sprzedaży producenta, który potwierdza ilość przeprowadzonych implementacji, posiadaną liczbę certyfikatów oraz liczne referencje.

Informacje-uniwers.com

Na stronie producenta można znaleźć informacje na temat liczby implementacji systemów informatycznych Comarch ERP 4.0, które przeprowadziliśmy. Obecnie przekroczyliśmy już 400 takich wdrożeń. Dowodem naszych wysokich kwalifikacji jest posiadanie 27 zaawansowanych i specjalistycznych certyfikatów z różnych obszarów i modułów oprogramowania dla firm, takich jak Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Nasz zespół posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w wprowadzaniu rozwiązań Comarch ERP 4.0, szczególnie w obszarach:

  • Sprzedaży, logistyki i gospodarki magazynowej
  • Płac, kadr, księgowości i biur rachunkowych
  • Cyfrowego zarządzania dokumentami (DMS)
  • Produkcji
  • Raportowania i analizy Business Intelligence
  • CRM
  • E-commerce

Nasi projektanci i programiści są również w stanie tworzyć niestandardowe aplikacje i w pełni integrować wszystkie rozwiązania z podstawowym systemem klasy ERP. Dysponujemy również wykwalifikowanym zespołem serwisowym, który zapewnia ciągłe wsparcie i obsługę klientów.

Nasze projekty realizujemy nie tylko w Gdańsku i okolicach, ale także w całym kraju, w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Wałbrzych, Legnica, Katowice i innych.

Moduły Comarch ERP Optima można bezpośrednio nabyć w sklepie internetowym optima-sklep.pl.

Logo klientów Uniwers.com Partner Comarch Gdańsk

Poniżej przedstawiamy wybrane logo niektórych naszych klientów. Na indywidualne życzenie każdego potencjalnego klienta jesteśmy w stanie udostępnić więcej klientów oraz referencji.

Skuteczny i terminowy Comarch Partner Gdańsk

Jeżeli pragniesz zdobyć więcej informacji na temat naszej metody działania, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji oraz prezentacji. Wesprzemy Cię w doborze najbardziej odpowiedniego systemu komputerowego dla Twojej firmy i odpowiedziemy na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Na początku zawsze dokładnie zapoznajemy się z naszym klientem poprzez prowadzenie dwustronnych rozmów oraz przeprowadzanie wywiadów z pracownikami i kadrą zarządzającą. Dzięki temu nabywamy wiedzę, gdzie znajdują się główne problemy i trudności, które wymagają poprawy. Następnie proponujemy kompleksowe rozwiązania, które wspierają i optymalizują wszystkie procesy biznesowe, przyczyniając się do wzrostu przychodów i zysków przedsiębiorstwa. Projektując i tworząc dodatkowe rozwiązania oraz aplikacje, dostarczamy klientowi doskonale dopasowane rozwiązania, zgodne z jego indywidualnymi potrzebami. Już teraz serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia rozmowy! Nasze niezawodne cechy, takie jak solidność, wysoka jakość oraz terminowość realizacji implementacji i projektów, wyróżniają nas spośród innych firm z branży informatycznej.