Uniwers.com Sp. z o.o. – Partner Comarch Kraków

Uniwers.com Kraków – Partner Comarch

Nasza firma – Uniwers.com Kraków funkcjonuje na rynku usług informatycznych i wdrożeniowych ponad 15 lat. Tak samo długo działamy jako Autoryzowany i Certyfikowany Partner Comarch S.A. Przez ten okres zyskaliśmy zaufanie kilkuset klientów zarówno z okolic Krakowa ale również z obszaru całej Polski. Wiele lat współpracy i liczne wdrożenia pozwoliły nam zyskać bardzo szerokie kompetencje i znajomość specyfiki wielu branż. Potwierdzają to liczone w dziesiątki  certyfikatów kompetencyjnych z różnych obszarów systemów Comarch ERP XL oraz oczywiście Comarch ERP Optima. Naszą kadrę tworzą zarówno doświadczeni konsultanci i wdrożeniowcy jak również programiści. To sprawia, że możemy wdrażać i rozwijać oprogramowanie oraz aplikacje w taki sposób jaki będzie odpowiadał w 100% potrzebom i wymaganiom przedsiębiorstwa klienta. Nasze usługi informatyczne obejmują również stałe wsparcie serwisowe dla systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, a także szkolenia z dowolnych modułów.

Partner-Comarch

Kluczowe informacje o Uniwers.com Kraków

Grafika umieszczona poniżej zawiera większość niezbędnych danych dotyczących naszej wieloletniej współpracy jako Partner Comarch oraz posiadanych kompetencji, wiedzy i umiejętności wyrażonych w liczbie wdrożeń oraz posiadanych certyfikatów.

Comarch-Partner

Autoryzowany Partner Comarch Kraków

Dokonanie najbardziej odpowiedniego wyboru Partnera Comarch S.A., który zajmie się wdrożeniem systemu lub jego obsługą w Waszej firmie, nie jest sprawą prostą i oczywistą. Przed podpisaniem umowy o współpracy upewnij się czy konkretna firma rzeczywiście jest Autoryzowanym Partnerem Comarch i posiada wymagany certyfikat lub umowę o współpracy z tym producentem. Inną kwestią, którą powinniście koniecznie zweryfikować jest liczba posiadanych specjalistycznych, zaawansowanych certyfikatów ze znajomości i obsługi poszczególnych modułów systemu Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL Szczegółowe informacje o naszej firmie oraz historii współpracy jako Comarch Partner i referencje od klientów można łatwo sprawdzić na oficjalnej stronie producenta pod tym linkiem.

Partner-Comarch-Kraków

Referencje, oceny i opinie o naszej firmie

Poniżej możesz zobaczyć najnowsze opinie, recenzje i oceny naszej pracy przesłane przez klientów zarówno poprzez stronę producenta jak i profil Google Moja Firma.

opinie-uniwers.com-partner-comarch

W momencie opracowywania tych informacji nasza firma posiada ponad siedmiuset klientów z wielu różnych branż na terenie całego kraju. Ponad 140 z nich zdecydowało się ocenić nas bardzo dobrze poprzez oficjalną stronę firmy Comarch S.A. Nasza średnia ocen wynosi 5.0. czyli potocznie pisząc klienci oceniają nas na piątkę! Nasi klienci to zarówno nieco mniejsze firmy handlowe, usługowe czy biura rachunkowe ale również średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Projekty wdrożeniowe realizowaliśmy także w instytucjach publicznych, jednostkach służby zdrowia czy nawet bankach. Na dole znajdują się liczne opinie z internetu, które otrzymaliśmy w ostatnim czasie.

Osiągnięcia i wyróżnienia Uniwers.com Kraków jako Partner Comarch

W ostatnich latach byliśmy wielokrotnie wyróżniani i nagradzani za współpracę przez krakowskiego producenta oprogramowania Comarch S.A. Poniżej kilka przykładowych wyróżnień z ostatniego okresu.

Wyróżnienie za najlepsze wdrożenie Comarch ERP

Nagroda za największą sprzedaż produktów
e-commerce Comarch

Ekspert nowości Comarch ERP

Comarch-Partner-Kraków

Solidny Partner Comarch Kraków

Comarch S.A. posiada około tysiąca Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Jak wybrać tego najbardziej solidnego i kompetentnego? To pytanie pojawia się bardzo często zwłaszcza w momencie gdy przedsiębiorstwo ma przed sobą duże wdrożenie Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima. W takiej sytuacji kluczowym aspektem są zdobyte doświadczenia w firmach z różnych branż o różnej specyfice i realizacje potwierdzone referencjami od zadowolonych klientów. Nasza firma posiada nie tylko interdyscyplinarne kompetencje ale również bardzo duże doświadczenie w realizacji dużych projektów na terenie całej Polski, a nie tylko samego Krakowa i okolic. Zachęcamy Was serdecznie do bezpośredniego kontaktu z nami w celu ustalenia indywidualnego terminu prezentacji oraz bezpłatnej konsultacji. Prowadzimy je także zdalnie i w pełni online. Dlatego nigdy nie ogranicza nas konkretne miasto i region.

Posiadane certyfikaty i zrealizowane projekty Uniwers.com Kraków jako Partner Comarch

Niżej zamieściliśmy zrzut ekranu z oficjalnej mapy sprzedaży producenta, który potwierdza ilość przeprowadzonych wdrożeń, posiadanych certyfikatów oraz liczne referencje

Informacje-uniwers.com

Na stronie producenta możecie znaleźć informacje na temat liczby przeprowadzonych przez nas wdrożeń systemów informatycznych Comarch ERP 5.0. Na ten moment jest już ich ponad 550. Nasze wysokie kwalifikacje potwierdza 42 zaawansowanych i specjalistycznych certyfikatów dotyczących różnych obszarów i modułów oprogramowania dla firm Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Nasza kadra dysponuje bardzo dobrą znajomością i doświadczeniem w zakresie implementacji rozwiązań Comarch ERP 5.0 w szczególności:

  • logistyki, magazynu oraz handlu;
  • płac i kadr, księgowości i biur rachunkowych,
  • elektroniczny obieg dokumentów czyli DMS,
  • produkcji,
  • raportowanie i analityka Business Intelligence;
  • CRM
  • e-commerce

Nasz zespół projektowy i programistyczny potrafi również wykonać dodatkowe aplikacje i w pełni zintegrować wszystkie rozwiązania z bazowym systemem klasy ERP. Mamy również wykwalifikowany zespół serwisowy do bieżącego wsparcia i obsługi klientów.

Projekty realizujemy nie tylko w Krakowie i okolicach ale także w całym kraju i we wszystkich największych miastach jak Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice oraz Poznań, Wałbrzych czy Legnica.

Licencje na moduły Comarch ERP Optima możecie bezpośrednio kupić w sklepie internetowym optima-sklep.pl 

Nasi klienci – Uniwers.com Partner Comarch Kraków

Niżej zamieściliśmy wybrane logo niektórych naszych klientów. Więcej klientów i referencji możemy udostępnić na życzenie bezpośrednio każdemu potencjalnemu klientowi.

Najlepszy Partner Comarch Kraków – Uniwers.com

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak działamy skontaktuj się z nami w celu umówienia bezpłatnej konsultacji oraz prezentacji. Pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni system informatyczny dla Twojej firmy oraz odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wątpliwości. Na początku zawsze dokładnie poznajemy naszego klienta prowadząc dwustronne rozmowy i wywiady z pracownikami oraz kadrą zarządzającą. Dzięki temu wiemy gdzie tkwią największe problemy i wyzwania wymagające poprawy. Następnie oferujemy kompleksowe rozwiązania, które wspierają i usprawniają wszystkie procesy biznesowe przekładając się na wzrost przychodów i zysków przedsiębiorstwa. Tworząc i programując rozwiązania dodatkowe oraz aplikacje dostarczamy klientowi idealnie dopasowane rozwiązania do jego potrzeb. Porozmawiajmy już teraz! To co wyróżnia nas od innych firm informatycznych to z pewnością solidność, jakość oraz terminowość wykonywanych implementacji i projektów.