Comarch ERP Altum

Idealna platforma dla firm handlowo-usługowych o wieloodziałowej strukturze
[layerslider id=”7″ /]

Inteligentna Platforma Biznesowa

Inteligentna platforma umożliwiająca zdefiniowanie dowolnego procesu zachodzącego w firmie dedykowana dla dużych firm handlowych oraz usługowych o jednolitej oraz  rozproszonej strukturze. Umożliwia prowadzenie wielu firm  (holding, grupa kapitałowa) w jednym systemie. Platforma jest wielojęzyczna dlatego z powodzeniem może być stosowana w firmach zagranicznych

  • Automatyzacja procesów (Business Process Management) – platforma COMARCH Altum umożliwia zdefiniowanie dowolnego procesu zachodzącego w firmie i odzwierciedlenie go w systemie, można zdefiniować zarówno powtarzalne procesy jak i wszystkie nietypowe, które do tej pory wykonywane były ręcznie. Dzięki wbudowanemu w COMARCH Altum mechanizmowi Business Intelligence proces może inteligentnie reagować na aktualną sytuację w firmie i dostosowywać do niej poszczególne działania.
  • Wielofirmowość – Comarch Altum można z powodzeniem zastosować w firmach o prostej strukturze, ale również takich które mają strukturę rozproszoną. System umożliwia zarządzanie wszystkimi firmami z poziomu jednego systemu.
  • Business Intelligence – aby sprawnie kierować firmą potrzebujemy narzędzia, które pozwoli analizować biznes na podstawie zgromadzonych danych, dodatkowo narzędzie musi działać szybko i intuicyjnie. Takim rozwiązaniem jest COMARCH Business Intelligence. Wyróżnikiem rozwiązania jest to, że przygotowanie raportu nie wymaga wiedzy informatycznej wystarczy przeciągnąć daną, aby zbudować dowolny raport. Rozwiązanie jest wbudowane w COMARCH ERP Altum , dzięki tej integracji możemy analizować każdy obszar działalności firmy od magazynu, poprzez sprzedaż, produkcję księgowość aż do działań pracowników w terenie jak np. przedstawiciele handlowi. Ilość dostępnych danych zgromadzonych w systemie COMARCH ERP pozwala na zbudowanie dowolnej analizy, a tym samym na podjęcie trafnej decyzji biznesowej w oparciu o rzeczywiste dane. Patrząc na dynamiczny rozwój tego systemu oraz liczne innowacje kwestią czasu jest wprowadzanie kolejnych. Może kiedyś będą możliwe płatności poprzez waluty elektroniczne takie jak Bitcoin czy Ethereum. Takie płatności kryptowalutowe z pewnością kiedyś zagoszczą w systemach ERP. Kiedy to nastąpi? Pewnie wraz z upowszechnieniem Bitcoina.

altum

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
Oprogramowanie dla firm Comarch Optima Wrocław, Wałbrzych, Legnica

tel. 74 666 44 24