Comarch ERP XL

Oprogramowanie dla firm wspierające wszystkie obszary działalności
[layerslider id=”8″ /]

System klasy ERP

Rozwiązanie Comarch ERP XL, wspiera wszystkie obszary działalności firmy: sprzedaż, logistykę magazynową, produkcję, księgowość, kadry i płace. Dodatkowo współpracuje z aplikacjami mobilnymi COMARCH jak mobilny sprzedawca oraz internetowymi jak Pulpit Kontrahenta (B2B), e-spklep (B2C). Całość systemu spina rozwiązanie Comarch Business Intelligence, które pozwala na przygotowanie dowolnej analizy czy raportu metodą „przeciągnij i upuść”. Dzięki otwrtości systemu jesteśmy w stanie dostosować rozwiązanie COMARCH ERP XL do każdej branży. Jest to system dedykowany dla średnich i dużych firm w odróżnieniu od Comarch Optima, który bardziej pasuje do mikro, małych i średnich firm.

erp xl

Moduły Comarch ERP XL:

 • skrócenie czasu realizacji zamówień o 40% (Bartex – Hurtownia Obuwnicza)
 • zwiększenie przychodu o 30% dzięki wykorzystaniu nowych kanałów dystrybucji takich jak Pulpit Kontrahenta oraz aplikacji Mobilny Sprzedawca (Buwar firma hadlowo-produkcyjna, branża tworzyw sztucznych i motoryzacyjna)
 • redukcja o 60% czasu przeznaczanego na rozliczanie rentowności poszczególnych inwestycji dzięki wykorzystaniu COMARCH Business Intelligence (DZT Service branża budowlana, ciepłownictwo)
 • zwiększenie o 25% kontroli nad zasobami magazynowymi w poszczególnych oddziałach firmy w Polsce (Frezpol, producent lin i drutów) dzięki wdrożeniu Comarch ERP XL.
 • zwiększenie satysfakcji klientów poprzez sprawną i efektywną obsługę serwisową oraz efektywne rozliczanie poszczególnych projektów (Intelligent Building Systems Poland Sp. z o.o.

relacje

COMARCH ERP XL:

fik

Co jeszcze w Comarch XL?

kierownik

 • Analizy i raporty

 • Procesy

 • Sprzedaż internetowa

 • Elektroniczna wymiana dokumentów

 • Zabezpieczanie danych

 • Praca mobilna

Dodatkowe informacje o systemie Comarch XL

Ten system informatyczny jest jednym z kilku stworzonych przez krakowskiego producenta firmę Comarch S.A. Głównie wykorzystywany jest przez średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne oraz firmy handlowe. Posiada szeroką funkcjonalność, która nie jest dostępna w mniejszych systemach takich jak Optima czy XT. Wykorzystana technologia pozwala na wydajną obsługę dużych baz danych. W tym momencie jest to najpopularniejszy w Polsce duży system klasy ERP. W codziennej pracy wykorzystuje go około 5000 firm. Są wśród nich znane marki takie jak np. Gerda, Kruger&Max, InPost, Tołpa, Lakma, Kupiec, Kreisel i Extradach.

System Comarch XL

dobrze sprawdza się w zakresie obsługi procesów produkcji procesowej oraz dyskretnej. Umożliwia harmonogramowanie (ręczne i automatyczne), zarządzanie technologią oraz kalkulacje i rozliczenia. Posiada wysokiej klasy rozwiązanie typu MES służące do sprawnej realizacji produkcji. Ponad to ten system informatyczny pozwala na łatwe konfigurowanie produktu, a także zarządzanie projektami oraz kompletację.

Oprócz procesów produkcyjnych rozwiązanie to spełnia oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców prowadzących duże magazyny, sprzedaż na terenie całego kraju oraz świata. Dodatkowo wspiera również inne procesy biznesowe takie jak np. obsługę serwisu, sprzedaży mobilne i internetowej. Oczywiście posiada również bardzo zaawansowane moduły służące do obsługi księgowości oraz płac i kadr. Dzięki temu Twoja firma zyska kompleksową obsługę systemu informatycznego w każdym możliwym obszarze.

Firma Uniwers.com od wielu lat zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z systemami Comarch ERP. Posiadamy status autoryzowanego partnera Comarch S.A. Nasze usługi które świadczymy najczęściej przy systemie Comarch XL: serwis, obsługa wdrożenia oraz szkolenia.

Comarch-XL

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
lub skontaktuj sie z nami telefonicznie 74 666 44 24.
Comarch XL Wrocław – Partner Comarch Uniwers.com