Comarch ERP OPTIMA

Najpopularniejszy program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. 60 000 klientów!
[layerslider id=”9″ /]

Program dla małych i średnich firm

Comarch Optima

Rozwiązanie dedykowane dla małych i średnich firm oraz w wersji dla biur rachunkowych z możliwością tworzenia analiz i raportów Business Intelligence.

Program dostępny w wersji stacjonarnej i w chmurze COMARCH.

zmg

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firm wspierające zarządzanie w takich obszarach jak sprzedaż, magazyn, uproszczona produkcja (kompletacja), księgowość, kadry i płace. Centralnym miejscem oprogramowania jest moduł Kasa/ Bank, który dzięki zintegrowaniu z pozostałymi modułami systemu automatycznie rejestruje wszystkie zobowiązania i należności powstałe w wyniku zarejestrowanych faktur zakupu i wystawionych faktur sprzedaży. COMARCH ERP OPTIMA automatyzuje pracę w firmie poprzez możliwość współpracy z kolektorami i etykieciarkami. Dodatkowo umożliwia drukowanie własnych kodów kreskowych. Ważnym wyróżnikiem jest możliwość wprowadzania na towarach kodów od dostawców i generowanie na tej podstawie zamówień, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia. COMARCH ERP OPTIMA dzięki integracji z modułem Business Intelligence pozwala na swobodne wykonanie dowolnej analizy bądź raportu dotyczącego sprzedaży czy rentowności. Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze przez co od razu gotowy do pracy.

Chcesz przekonać się jakie ma możliwości? Pobierz i testuj przez 60 dni za darmo Comarch Optima demo. W ten sposób w łatwy sposób sprawdzisz możliwości tego programu oraz poznasz interfejs.

Comarch ERP Optima to jedyne oprogramowanie dla firm w pełni zintegrowane z e-sklepem oraz darmową galerią wszystko.pl. Z OPTIMĄ bardzo szybko można rozpocząć sprzedaż w internecie – wystarczy jednym kliknięciem wystawić bezpośrednio z programu towary do galerii wszystko.pl lub w podobny sposób wysłać towary do e-sklepu. Ponadto OPTIMA współpracuje z aplikacją Mobilny Sprzedawca, która zainstalowana na dowolnym urządzeniu mobilnym tablet czy smartfon ułatwia pracę przedstawicieli handlowych. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje ten program? Poznaj Comarch Optima cennik dla firm i biur rachunkowych. W celu dokładnej wyceny licencji i wdrożenia zapraszamy do kontaktu.

erp-sklep

Comarch OPTIMA wyrózniki:

  • Handel z magazynem

  • Sprzedaż internetowa

  • Księgowość

  • CRM i serwis

grafika_detal

Co jeszcze w OPTIMA?

bi-comarch-optima

  • Automatyczne kopie bezpieczeństwa

  • Raportowanie i analizy

  • Aplikacje mobilne

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 

Oprogramowanie dla firm Comarch Optima Wrocław, Wałbrzych, Legnica.

Możecie również kupić program dla firm Comarch Optima w naszym sklepie internetowym dostępnym pod tym linkiem. Zobacz ceny poszczególnych modułów i inne programy dla firm współpracujące z Comarch ERP Optima.

tel. 74 666 44 24