UNIWERS.COM

Od kilkunastu lat jesteśmy Partnerem Comarch S.A. w zakresie oprogramowania dla firm (ERP). Mamy na swoim koncie ponad 130 dużych wdrożeń systemów ERP w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Stworzyliśmy zespół certyfikowanych konsultantów dziedzinowych z wieloletnim doświadczeniem z zakresu wdrożeń oprogramowania dla firm COMARCH do produkcji, księgowości, rachunkowości i finansów, kadr i płac, logistyki, business intelligence a także własny zespół programistów i inżynierów technicznych. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław, Wałbrzych, Legnica)

  • ponad 12 lat doświadczenia we wdrażaniu COMARCH ERP
  • I nagroda za najlepsze wdrożenie COMARCH ERP XL
  • ponad 130 referencyjnych wdrożeń systemów ERP
  • certyfikowany zespół konsultantów
  • 94% skuteczności w pozyskiwaniu dotacji
pierwsze
miejsce
za
wdrożenie

UNIWERS.COM

Konsultant biznesowy w zakresie analizy zwrotu z inwestycji w system ERP. Nie tylko efektywnie pomagamy dobrać rozwiązanie COMARCH ERP, ale również wspomagamy naszych Klientów w analizie poniesionych nakładów względem korzyści. Wykorzystując autorską metodykę COMARCH przygotowujemy analizę zwrotu z inwestycji ROI.

Zdobyliśmy to wyróżnienie w konkursie „wdrożenie oczami Klientów” przygotowanym przez producenta COMARCH wśród sieci partnerskiej COMARCH liczącej ponad 900 firm informatycznych z całej Polski.

Skutecznie pomagamy w doborze efektywnej metody finansowania inwestycji w IT.
W ubiegłym roku mieliśmy 100% skuteczności w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla naszych Klientów. Finansować można zarówno usługi informatyczne, licencje oprogramowania oraz sprzęt.

W ubiegłym roku sprzedaliśmy w całej Polsce najwięcej licencji na rozwiązanie do sprzedaży internetowej COMARCH ERP e-SKLEP.

Prowadzimy kompleksowe wdrożenia pod klucz zapewniając sprzęt, oprogramowanie dla firm, usługi a także wsparcie posprzedażowe.
Dostarczany przez nas sprzęt jest testowany w laboratoriach COMARCH pod kątem pracy w aplikacjach COMARCH ERP.

Jesteśmy Partnerem Comarch od 2005 roku. Posiadamy wiele certyfikatów na poziomie specjalista i profesjonalista.