Comarch ERP Altum

Idealna platforma dla firm handlowo-usługowych o wieloodziałowej strukturze

Inteligentna Platforma Biznesowa

Inteligentna platforma umożliwiająca zdefiniowanie dowolnego procesu zachodzącego w firmie dedykowana dla dużych firm handlowych oraz usługowych o jednolitej oraz  rozproszonej strukturze. Umożliwia prowadzenie wielu firm  (holding, grupa kapitałowa) w jednym systemie. Platforma jest wielojęzyczna dlatego z powodzeniem może być stosowana w firmach zagranicznych

  • Automatyzacja procesów (Business Process Management) – platforma COMARCH Altum umożliwia zdefiniowanie dowolnego procesu zachodzącego w firmie i odzwierciedlenie go w systemie, można zdefiniować zarówno powtarzalne procesy jak i wszystkie nietypowe, które do tej pory wykonywane były ręcznie. Dzięki wbudowanemu w COMARCH Altum mechanizmowi Business Intelligence proces może inteligentnie reagować na aktualną sytuację w firmie i dostosowywać do niej poszczególne działania.
  • Wielofirmowość – Comarch Altum można z powodzeniem zastosować w firmach o prostej strukturze, ale również takich które mają strukturę rozproszoną. System umożliwia zarządzanie wszystkimi firmami z poziomu jednego systemu.
  • Business Intelligence – aby sprawnie kierować firmą potrzebujemy narzędzia, które pozwoli analizować biznes na podstawie zgromadzonych danych, dodatkowo narzędzie musi działać szybko i intuicyjnie. Takim rozwiązaniem jest COMARCH Business Intelligence. Wyróżnikiem rozwiązania jest to, że przygotowanie raportu nie wymaga wiedzy informatycznej wystarczy przeciągnąć daną, aby zbudować dowolny raport. Rozwiązanie jest wbudowane w COMARCH ERP Altum , dzięki tej integracji możemy analizować każdy obszar działalności firmy od magazynu, poprzez sprzedaż, produkcję księgowość aż do działań pracowników w terenie jak np. przedstawiciele handlowi. Ilość dostępnych danych zgromadzonych w systemie COMARCH ERP pozwala na zbudowanie dowolnej analizy, a tym samym na podjęcie trafnej decyzji biznesowej w oparciu o rzeczywiste dane.

altum

Comarch Altum:

Handel-i-Magazyn

Comarch Altum wyrózniki:

beacon

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
Oprogramowanie dla firm Comarch Optima Wrocław, Wałbrzych, Legnica
tel. 74 666 44 24