Comarch ERP e-Sklep

Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie.

Wystarczy skorzystać z dowolnego programu Comarch ERP: iFaktury24, Optima, XL lub Altum.
Comarch ERP e-Sklep to zintegrowany z programami COMARCH profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci.

Poznaj pozostałe rozwiązania, które rozwiną Twoją sprzedaż internetową

Comarch ERP Pulpit Kontrahenta:

To nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business. System jest w pełni zintegrowany z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, dzięki czemu wszystkie dane dostępne są wprost z systemu ERP. Wybrani przez Ciebie kontrahenci za pomocą przeglądarki internetowej uzyskają wgląd do zawsze aktualnej oferty handlowej, która może być inna dla każdego z nich. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu Comarch ERP wszystkie zmiany i nowości są widoczne w Comarch ERP Pulpit Kontrahenta natychmiast bez jakichkolwiek opóźnienia. Kontrahenci natomiast mają dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze.

komsp

wszystko.pl

To dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do Twoich klientów

Już dziś możesz przyłączyć się do wszystko.pl i pokazać swoje produkty milionom Internautów na www.wszystko.pl.

Wszystko.pl to miejsce, na którym sprzedają  użytkownicy systemów Comarch ERP, m.in. systemu Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24 oraz użytkownicy Comarch ERP e-Sklep dla których jest to dodatkowy kanał sprzedaży i promocji swojego sklepu internetowego.

Pokaż swoje produkty milionom klientów!
Wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa, odwiedzana przez tysiące internautów i przedsiębiorców – takich jak Ty, co oznacza, że masz szansę na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych.

Odbieraj płatności i dostarczaj towary!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Comarch sprzedaż na wszystko.pl to minimum formalności i Twojej pracy. Wszystkie zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane są w Twoim systemie. Comarch ERP Optima pomoże Ci obsłużyć fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość, dzięki temu masz więcej czasu na rozwój Twojego biznesu.

wszystko_pani

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
lub skontaktuj sie z nami telefonicznie 74 666 44 24