wszystko.pl
wszystkopl

Uruchom sprzedaż na wszystko.pl!

Uruchom już teraz bezprowizyjną sprzedaż na portalu wszystko.pl. Załóż bezpłatne konto i docieraj do nowych klientów ze swoimi produktami!

Bez prowizji

Bezpłatne konto

Twój sklep online

Sprzedaj produkty

Skuteczna integracja

Pozyskaj klientów

Zyskuj więcej

Rozwiń biznes

Darmowa integracja z programem Comarch ERP Optima

Łatwa i szybka bezpłatna integracja Twojego konta na wszystko.pl możliwa jest we współpracy z oprogramowaniem Comarch ERP Optima Handel (w chmurze lub stacjonarnie). Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od bezprowizyjnej sprzedaży w internecie. Kup program Comarch ERP Optima lub porozmawiaj z naszym konsultantem.

wszystko-baner

Informacje o platformie wszystko.pl

Wysokie prowizje od sprzedaży na portalach aukcyjnych w Internecie to jeden z największych problemów firm handlujących w internecie. Niższa marża ze sprzedaży oznacza, że trzeba sprzedawać ich dużo więcej niż normalnie aby mieć ten sam zysk. Portal wszystko.pl firmy Comarch S.A. jest odpowiedzią na te wyzwania przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online.

Zalety korzystania z portalu wszystko.pl

  • Brak prowizji od sprzedaży produktów

  • Brak opłat za prowadzenie konta oraz wystawianie produktów na sprzedaż

  • Platforma wszystko.pl nie będzie konkurowała ze sprzedawcami

  • Skuteczne narzędzia i sposoby integracji z systemami Comarch, BaseLinker oraz Open API;

  • Indywidualni opiekunowie klientów;

  • Darmowe narzędzia marketingowe dla Twoich produktów.

Uruchomienie portalu wszystko.pl dla konsumentów końcowych

Uruchomienie portalu wszystko.pl dla konsumentów poprzedzone było ponad rocznymi przygotowaniami i testami. Dla pracowników całej grupy Comarch S.A. uruchomiona była wersja testowa portalu. Na podstawie wykonywanych zakupów oraz działań platforma była usprawniana i optymalizowana. Producent nawiązał współpracę z firmami działającymi od dawna na rynku e-commerce takimi jak Przelewy 24 oraz BaseLinker.

Sprzedającym na portalu wszystko.pl mogą być tylko firmy zarejestrowane w Polsce i prowadzące sprzedaż internetową co podlega weryfikacji. W ten sposób klienci mają pewność, że kupują towary ze sprawdzonych firm.