Comarch ERP e-Sklep

Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie.

Wystarczy skorzystać z dowolnego programu Comarch ERP: iFaktury24, Optima, XL lub Altum.
Comarch ERP e-Sklep to zintegrowany z programami COMARCH profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci.

Poznaj pozostałe rozwiązania, które rozwiną Twoją sprzedaż internetową

Comarch ERP Pulpit Kontrahenta:

To nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business. System jest w pełni zintegrowany z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, dzięki czemu wszystkie dane dostępne są wprost z systemu ERP. Jest w pełni przygotowana i zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania dzięki czemu łatwiej będzie Ci wypromować swój biznes. Wybrani przez Ciebie kontrahenci za pomocą przeglądarki internetowej uzyskają wgląd do zawsze aktualnej oferty handlowej, która może być inna dla każdego z nich. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu Comarch ERP wszystkie zmiany i nowości są widoczne w Comarch ERP Pulpit Kontrahenta natychmiast bez jakichkolwiek opóźnienia. Kontrahenci natomiast mają dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze.

komsp

wszystko.pl

To dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do Twoich klientów

Już dziś możesz przyłączyć się do wszystko.pl i pokazać swoje produkty milionom Internautów na www.wszystko.pl.

Wszystko.pl to miejsce, na którym sprzedają  użytkownicy systemów Comarch ERP, m.in. systemu Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24 oraz użytkownicy Comarch ERP e-Sklep dla których jest to dodatkowy kanał sprzedaży i promocji swojego sklepu internetowego.

Pokaż swoje produkty milionom klientów!
Wszystko.pl to wirtualna galeria handlowa, odwiedzana przez tysiące internautów i przedsiębiorców – takich jak Ty, co oznacza, że masz szansę na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych.

Odbieraj płatności i dostarczaj towary!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Comarch sprzedaż na wszystko.pl to minimum formalności i Twojej pracy. Wszystkie zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane są w Twoim systemie. Comarch ERP Optima pomoże Ci obsłużyć fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość, dzięki temu masz więcej czasu na rozwój Twojego biznesu. Odwiedź również nasz sklep internetowy z modułami programu Comarch Optima dla firm i biur rachunkowych na https://optima-sklep.pl/ Znajdziesz tam wszystkie moduły tego systemu oraz aktualne promocje oraz co bardzo ważne obszerne informacje na temat możliwości każdego modułu.

wszystko_pani

Chętnie poznamy Państwa potrzeby już dziś umów się z nami prezentację 
lub skontaktuj sie z nami telefonicznie 74 666 44 24