Referencje od TCATS GROUP Sp. z o.o.

Firma TCATS GROUP Sp. z o.o. to wiodący na rynku dostawca kompleksowych usług informatycznych. Eksperci z TCATS GROUP  świadczą usługi informatyczne z zakresu audytu informatycznego, obsługi serwisowej oraz dostawy sprzętu. Do klientów Tcats należą duże kliniki i przychodnie lekarskie oraz centra produkcyjne. Firma od początku działalności nastawiona jest na długotrwałą współpracę z klientem dbając zarówno o odpowiednio skonfigurowany sprzęt komputerowy po niwelowanie „wąskich gardeł” w postaci źle dobranych rozwiązań informatycznych.
Rozwój firmy oraz wymogi rynku w zakresie szybkiej realizacji zamówień skłoniły nas do podjęcia decyzji o zmianie dotychczas użytkowanego programu wspierającego sprzedaż i zarządzanie firmą.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Zdecydowaliśmy się na polecane przez wielu naszych klientów i dostawców rozwiązanie Comarch ERP Optima. Program Comarch ERP Optima na tle innych rozwiązań cechowała intuicyjna i bardzo bogata funkcjonalność  w zakresie sprzedaży i logistyki magazynowej. Dużym atutem jest również  narzędzie do rejestrowania kontaktów i zadań – moduł CRM, a wersji plus dające możliwość ofertowania i automatycznej windykacji. Dzięki decyzji o wyborze rozwiązania Comarch mamy pełną kontrolę nad stanami magazynowymi. Szybko i sprawnie przeprowadzamy inwentaryzację oraz zautomatyzowaliśmy generowanie różnego rodzaju dokumentów w tym wydania i przyjęcia zewnętrzne, rozchody i przyjęcia wewnętrzne, rezerwacje czy zamówienia. Co ważne Comarch ERP Optima zapewnia też pełną integrację z firmami kurierskimi wraz z możliwością wydruku listów przewozowych i protokołów odbioru

Gorąco polecamy program Comarch ERP Optima, dzięki któremu zwiększyliśmy jakość obsługi naszych klientów oraz zoptymalizowaliśmy działalność firmy. Rekomendujemy program Comarch ERP Optima wszystkim firmom, którym zależy na zwiększeniu efektywności sprzedaży. Polecamy również współpracę z profesjonalnym i otwartym na potrzeby klienta firmą  UNIWERS.COM – partnerem COMARCH.