Referencje od MK Martyna Kocjan-Dydyna Lash&Care

Firma MK Martyna Kocjan-Dydyna Lash&Care to znany w branży beauty salon z usługami fryzjersko-kosmetycznymi. Firma specjalizuje się również w doradztwie w zakresie doboru profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Firma stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach z zakresu koloryzacji i strzyżenia.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

MK Martyna Kocjan-Dydyna Lash&Care to zespól profesjonalistów, którzy zarówno w swojej branży jak i w kwestiach zarządzania biznesem stawiają na najlepszych. Dlatego procesy związane z zarządzaniem firmą obsługujemy za pomocą programu Comarch ERP Optima w takich obszarach jak księgowość, sprzedaż i zamówienia oraz obsługa klientów. Przy wyborze programu kierowaliśmy się przede wszystkim intuicyjnym interfejsem, dostosowaniem do aktualnych przepisów prawa oraz wsparciem posprzedażowym. Takie atuty posiada właśnie program Comarch ERP Optima. Program doskonale można dostosować również pod wymagania naszej branży. Na tle konkurencji Comarch ERP Optima wyróżnia się ogromną funkcjonalnością przy czym jest bardzo przyznany dla użytkownika.

Wszystkim firmom z branży beauty rekomendujemy rozwiązanie Comarch ERP Optima oraz współpracę z partnerem UNIWERS.COM. Partner na każdym etapie wspiera nas wiedzę dziedzinową z zakresu księgowości, logistyki oraz obsługi procesów sprzedaży. Gorąco polecamy współpracę