Referencje od Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel

Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel to jedna z najbardziej znanych firm w branży kamieniarskiej w regionie województwa dolnośląskiego. Z marką firmy wiążą się wysokiej jakości elementy granitowe wydobywane w regionie Strzegomia. Przepiękne elementy granitowe wykonywane w firmie Kiszkiel zdobią fasady budynków mieszkalnych, instytucji kultury, znaleźć je można również w galeriach handlowych a także miejskiej przestrzeni biurowej.

Firma Kiszkiel Granit to połączenie rodzinnej tradycji z nowoczesnym zarządzaniem biznesem. To właśnie dynamiczny rozwój firmy oraz chęć korzystania
z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych w zakresie zarządzania firmą spowodowały podjecie decyzji o zmianie programu wspomagającego pracę firmy.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Po prezentacji przeprowadzonej przez partnera Comarch firmę UNIWERS.COM  firma Kiszkiel Granit zdecydowała się na program COMARCH ERP OPTIMA. Wdrożeniem objęto takie obszary firmy jak logistyka magazynowa, sprzedaż, księgowość, kadry i płace oraz środki trwałe. Dodatkowo firma Kiszkiel Granit korzysta z narzędzia do raportowania Comarch Business Intelligence. Na tle konkurencji rozwiązanie Comarch ERP OPTIMA wyróżnia nowoczesny oraz intuicyjny interfejs, możliwość samodzielnego dostosowania wyglądu programu pod preferencje użytkownika a także możliwość konfiguracji programu pod specyficzne aspekty danej branży. Na uwagę zasługuje również ogromny system pomocy posprzedażowej świadczony przez producenta Comarch.

Rekomendujemy program Comarch ERP OPTIMA oraz współpracę z partnerem UNIWERS.COM, który w zaplanowanym czasie i budżecie szybko i sprawnie wspomógł nas we wdrożeniu programu pod nasze potrzeby i wymagania. Dodatkowo konsultanci dziedzinowi przeszkolili naszych pracowników z zakresu kadr, księgowości handlu.

Wszystkim niezdecydowanym  śmiało możemy polecić pracę na programie COMARCH ERP OPTIMA.