Referencje od GP Truck Trading s.c.

GP Truck Trading to jedna z największych w Polsce firm oferujących nowe i używane pojazdy użytkowe do wynajęcia, zarówno na krótki okres, jak i najem długoterminowy- również z opcją wykupienia pełnej opieki serwisowej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce zabudów śmieciarek włoskiej firmy FARID, producentem urządzeń dźwigowych JANCO, autoryzowanym dystrybutorem HIAB oraz dealerem elektrycznych samochodów MAXUS. Na rynku działamy już od ponad 24 lat.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Dlatego wybierając program wspomagający obsługę kadr i plac szukaliśmy rozwiązania cieszącego się zaufaniem firm z branży transportowej. Dodatkowo istotna byłą również obsługa pakietu mobilności. Spośród oferowanych rozwiązań na szczególną uwagę zasługiwał program Comarch ERP Optima. Rozwiązanie to wyróżnia się przede wszystkim intuicyjnym interfejsem, opcją wykonywania operacji seryjnie, automatyzacją oraz możliwością wprowadzania nielimitowanej ilości pracowników. Z firmami, które stoją przed koniecznością zmiany programu chcielibyśmy podzielić się następującymi korzyściami, które osiągnęliśmy dzięki pracy na programie Comarch ERP Optima:

– o ponad 80% skróciliśmy czas przeznaczony na rozliczanie pracowników delegowanych

– o 70% zoptymalizowaliśmy pracę działu Kadr i Płac

– o 90 % podnieśliśmy poziom satysfakcji pracowników działu Kadr i Płac w związku z pracą na programie Comarch ERP Optima.

Firmom z branży transportowej rekomendujemy program Comarch ERP Optima moduł kadry i płace oraz współpracę partnerem UNIWERS.COM, która profesjonalnie przeprowadziła wdrożenie.