Referencje od CIVIS POLSKA Sp. z o.o.

CIVIS POLSKA to firma ze 150-letnim doświadczeniem w obszarze ochrony osób i mienia. Jesteśmy częścią włoskiej agencji CITTADINI DELL’ORDINE – najstarszej agencji ochrony w Europie. Oprócz tradycyjnej ochrony specjalizujemy się również w świadczeniu usług cyberbezpieczeństwa. Opracowujemy i dostarczamy systemy, strategie i procesy, które zapewniają dokładną i aktualną identyfikację, analizę i rozpowszechnianie informacji o zagrożeniach cybernetycznych. W związku z rozwojem naszej działalności w Polsce szukaliśmy programu, który umożliwi nam pracę w oparciu o program dostosowany do aktualnych przepisów. Istotne były tu również wymogi bezpieczeństwa.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Agencji Ochrony Civis Polska

Takim rozwiązaniem okazał się program Comarch ERP Optima w chmurze czyli wersji online. Comarch ERP Optima w Chmurze okazał się dla nas optymalnym programem księgowym – zawsze zgodnym z najnowszymi przepisami prawa z możliwością pracy z dowolnego miejsca o każdej porze. Dzięki decyzji o wyborze rozwiązania Comarch ERP OPTIMA mamy możliwość automatycznego księgowania dokumentów przy wykorzystaniu wzorców księgowych, a także sporządzać oraz przesyłać pliki JPK we wszystkich strukturach. Istotne było również to, że Comarch ERP OPTIMA pozwala na wysyłkę jak i odbiór e-Faktur do  Krajowego Systemu e-Faktur.

Firmom z branży ochroniarskiej rekomendujemy  program Comarch ERP Optima, dzięki któremu zoptymalizowaliśmy działalność firmy. Polecamy również współpracę z profesjonalnym i otwartym na potrzeby klienta firmą  UNIWERS.COM – partnerem COMARCH.