Biuro Rachunkowe Iwona Drążek

Nasze biuro rachunkowe działa od 2005 roku. Dla grona naszych licznych klientów świadczymy usługi z zakresu rozliczeń podatkowych i profesjonalnej obsługi kadrowo-płacowej. Posiadamy szerokie kompetencje z zakresu księgowości, dostarczając usługi dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek prawa handlowego, które potwierdzają uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Rozwój biura, zmiany przepisów oraz oczekiwania klientów w zakresie automatyzacji obsługi spowodowały konieczność zmiany programu wspomagającego działalność naszej kancelarii. Ważny elementem, na który postawiliśmy przy decyzji o wyborze programu, była między innymi możliwość rejestrowania kontaktów oraz tworzenia raportów dla naszych klientów.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Nasze biuro szukało przede wszystkim nowoczesnych narzędzi z zakresu CRM oraz Business Intelligence. Takie rozwiązania, które niewątpliwie wyróżniło system, pozasiadał program Comarch ERP Optima w dedykowanej wersji dla biur rachunkowych. Narzędzie Comarch Business Intelligence umożliwia nam przede wszystkim bieżący wgląd do wszystkich danych  na podstawie informacji wprowadzonych do oprogramowania. Warto zaznaczyć, że Comarch Business Intelligence jest bardzo przyjazny użytkownikom, a do jego obsługi nie jest potrzebna zaawansowana wiedza informatyczna. W naszej opinii pogram Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych umożliwił naszej kancelarii profesjonalną obsługę naszych klientów. Dzięki programowi Comarch ERP Optima nasze biuro mocno wyróżniło się na tle konkurencji.

Rekomendujemy program  COMARCH ERP OPTIMA , a także  gorąco polecamy profesjonalną firmę  partnerską UNIWERS.COM, która pomogła nam w szybkim starcie na nowym programie.