Referencje od BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W GORLICACH

Jesteśmy na rynku od 1870 roku i prowadzimy nieprzerwanie do dnia dzisiejszego działalność w zakresie obsługi finansowej. Bank Spółdzielczy w Gorlicach został założony pod nazwą „Towarzystwo Zaliczkowe” w październiku 1870 r. przez Wojciecha Biechońskiego, działacza gospodarczego i społecznego. Dzisiaj Bank Spółdzielczy w Gorlicach to nowoczesna instytucja finansowa posiadająca kilkanaście punków obsługi klienta na terenie województwa małopolskiego. Dynamiczny rozwój naszej placówki finansowej oraz wzrost zatrudnienia spowodował konieczność zmiany oprogramowania wspomagającego pracę działu Kadr i Płac.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Po wielu prezentacjach różnych rozwiązań  wybraliśmy program Comarch ERP Optima. To co zważyło na naszej decyzji to przede wszystkim bogata funkcjonalność programu oraz szeroko zakrojony system pomocy posprzedażowej od filmów instruktażowych po możliwość korzystania z pomocy telefonicznej specjalistów Comarch w ramach tak zwanej asysty premium. W naszej opinii program Comarch ERP dzięki unikatowym  funkcjonalnościom umożliwia zautomatyzowanie powtarzalnych czynności. Na uwagę zasługuje również możliwość ewidencji i rozliczania pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę z uwzględnieniem nadgodzin i nieobecności pracowniczych. Program wspiera użytkownika również w Naliczaniu i wydruku deklaracji podatkowych zgodnych z obowiązującymi wzorami formularzy, a następnie ich wysyłanie do systemu e-Deklaracje.

Program COMARCH ERP OPTIMA moduł kadry i  płace świetnie sprawdził się w naszej branży bankowej. Jesteśmy również ogromnie zadowoleni z współpracy z partnerem firmą UNIWERS.COM, którą przeprowadziła wdrożenie, którą  rekomendujemy jako profesjonalnego partnera wdrożeniowego.