Referencje od ASTRA GRUPPE SP. z o.o.

ASTRA GRUPPE SP. z o.o z siedzibą w Katowicach zajmuje się szeroko pojętym outsourcingiem pracowników. Nasze działania w zakresie HR dla firm polegają na rekrutacji i doborze pracownika do odpowiedniego stanowiska pracy po działania związane z rozliczaniem i odprowadzaniem składek do ZUS. Ponadto nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców weryfikuje aktualne przepisy w odniesieniu do spraw pracowniczych oraz zapewnia aktualne badania lekarskie, a także wymagane przepisami szkolenia z zakresu BHP. Firma ASTRA GRUPPE wspiera pracodawców również w obszarze rozliczania nieobecności i urlopów  oraz rozliczaniu listy płac pracowników.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Rozwój firmy spowodował konieczność zmiany programu informatycznego w zakresie zarządzania jak i obsługi danych wrażliwych, do jakich niewątpliwie należą dane kadrowe i księgowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem szukaliśmy rozwiązania, które będzie aktualizowane o zmieniające się przepisy prawa. Istotne znaczenie miało dla nas również bezpieczeństwo w zakresie przechowywania danych pracowniczych. Takim rozwiązaniem okazał się dla nas program Comarch ERP Optima. W naszej opinii jest to nowoczesny program pozwalający na prowadzenie firmy w oparciu o najnowsze trendy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Comarch ERP Optima umożliwia tworzenie obligatoryjnych sprawozdań finansowych oraz raportów dających szybką informację o kondycji finansowej spółki. Dzięki czemu mamy możliwość realizowania celów związanych z podejmowaniem decyzji ekonomicznych.

Firmom zajmującym się outsourcingiem pracowniczym gorąco polecamy program Comarch ERP Optima, dzięki któremu wkroczyliśmy na wyższy etap zarządzania. Polecamy również współpracę z profesjonalnym  partnerem Comarch firmą  UNIWERS.COM.