Referencje od „ALWER” CENTRUM OBRÓBKI SKRAWANIEM CNC

ALWER to jedna z najbardziej znanych firm z branży CNC w regionie Legnicy. Firma, która w 1999 zaczynała z trzema pracownikami i niewielkim parkiem maszynowym, obecnie zatrudnia ponad 20 osób i może pochwalić się jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Dzięki czemu realizuje kontrakty na całym świecie. To właśnie dynamiczny rozwój firmy spowodował konieczność zmiany dotychczas użytkowanego programu.  W 2017 zapadła decyzja o zmianie.

Referencje dla Comarch ERP Optima i Uniwers.com

Po prezentacji przeprowadzonej przez partnera Comarch firmę UNIWERS.COM  firma Kiszkiel Granit zdecydowała się na program COMARCH ERP OPTIMA. Wdrożeniem objęto takie obszary firmy jak logistyka magazynowa, sprzedaż, księgowość, kadry i płace oraz środki trwałe. Dodatkowo firma Kiszkiel Granit korzysta z narzędzia do raportowania Comarch Business Intelligence. Na tle konkurencji rozwiązanie Comarch ERP OPTIMA wyróżnia nowoczesny oraz intuicyjny interfejs, możliwość samodzielnego dostosowania wyglądu programu pod preferencje użytkownika a także możliwość konfiguracji programu pod specyficzne aspekty danej branży. Na uwagę zasługuje również ogromny system pomocy posprzedażowej świadczony przez producenta Comarch.

Rekomendujemy program Comarch ERP OPTIMA oraz współpracę z partnerem UNIWERS.COM, który w zaplanowanym czasie i budżecie szybko i sprawnie wspomógł nas we wdrożeniu programu pod nasze potrzeby i wymagania. Dodatkowo konsultanci dziedzinowi przeszkolili naszych pracowników z zakresu kadr, księgowości handlu.

Wszystkim niezdecydowanym  śmiało możemy polecić pracę na programie COMARCH ERP OPTIMA.