[layerslider id=”12″ /]

Dotacje – finansowanie

Dotacje na IT

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych na rozwój IT. Posiadamy doświadczony zespół konsultantów, którzy nie tylko pomogą Ci pozyskać dotacje, ale również wspomożemy Cię w jej rozliczeniu. Działamy zgodnie z zasadą sukccess fee nasze wynagrodzenie jest dopiero po skutecznym pozyskaniu dotacji. Nie pobieramy żadnych wstępnych opłat za napisanie wniosku. Nasza skuteczność to 94% w pozyskiwaniu dotacji.

W nowej perspektywie na lata 2014-2020 przewidziano ogromne środki na projekty informatyczne największą grupą odbiorców będą właśnie firmy z sektora MSP.

Jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy poprzez nowe technologie informatyczne skontaktuj się z nami, nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy praktyczny przewodnik jak pozyskać dotację na rozwój IT.

Leasing IT

Leasing EFL 106%- jako jeden z nielicznych dostawców oprogramowania oferujemy kompleksową pomoc w finansowaniu inwestycji na zakup oprogramowania COMARCH poprzez leasing. Od lat współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym, który specjalnie dla naszych klientów przygotował ofertę leasing 106%.

GRENKE LEASING- Leasing i inwestycji już od 2500 zł netto – współpracując z GRENKE LEASING proponujemy innowacyjne narzędzie finansowania rozwiązań COMARCH ERP OPTIMA dla wartości inwestycji już od 2500 zł netto.

Jesteś zainteresowany finansowaniem inwestycji skontaktuj się z nami już dziś.

Nowość COMARCH FINANCING!

COMARCH FINANCING – we współpracy z IBM GLOBAL FINANCING przygotowaliśmy dla naszych klientów nową formę finansowania inwestycji IT

  • dla projektów o minimalnej wartości 30 tys. zł
  • bez opłaty wstępnej
  • możliwość finansowania usług wdrożeniowych
  • stałe raty przez cały okres pożyczki
  • możliwość refinansowania juz zapłaconej faktury, co daje możliwość uwolnienia środków na inne cele

przewodnik

Przewodnik po dotacjach

Praktyczna wiedza, o tym jak pozyskać dostępne na rynku alternatywne źródła finansowania inwestycji IT: dotacje, kredyty oraz leasing.

Zapraszamy do lektury naszej książeczki o finansowaniu IT.